Zima w mieście 2018

Ferie to okres odpoczynku od zajęć szkolnych i licznych obowiązków. Dla wielu uczniów to również czas aktywnego spędzania wolnego czasu. Jak co roku uczniowie naszej szkoły mogli skorzystać z bardzo bogatej oferty Lubelskiego Programu „Zima w Mieście 2018”. W ramach programu opiekę zapewniała także nasza szkoła. Organizowane były zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej  oraz zajęcia pływackie na basenie „AQUA” w Lublinie.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w licznych zabawach, ćwiczeniach o charakterze ogólnorozwojowym i  gier zespołowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia na basenie, które po raz pierwszy były w ofercie dla naszych uczniów w ramach tego programu. Cieszymy się, że nasi uczniowie tak aktywnie spędzili czas ferii zimowych.