Wycieczka do Galerii Labirynt

Dnia 4 maja 2017 roku uczniowie klas: 3 A, 3 A z, 3 B z, 6 B a, 3 E z zwiedzili wystawę interaktywną ZAMKNIJ OCZY w Galerii Labirynt w Lublinie przy ulicy Popiełuszki 5. Celem wycieczki było zachęcenie uczniów do odbierania sztuki wszystkimi zmysłami, uwrażliwianie na piękno dzieł sztuki,  kształtowanie poczucia estetyki, zachęcanie do szerszego korzystania z dóbr kultury, rozwijanie umiejętności zachowania w miejscach użyteczności publicznej. Uczniowie z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyli w polisensorycznym poznawaniu dzieł artystycznych. Taki sposób odbioru sztuki dostarczył dzieciom wiele pozytywnych emocji.

Dziękujemy Paniom z Galerii Labirynt za stworzenie przyjaznej atmosfery, interesującą wyprawę do świata sztuki i wywołanie uśmiechu na twarzach naszych dzieci. Na pewno jeszcze odwiedzimy Galerię. Dziękujemy.