Wewnątrzszkolny Turniej w Unihokeja

W dniu 3.11.2016 r. w naszej szkole odbył się turniej w Unihokeja. Rozgrywki uroczyście otworzyła Pani Alicja Dudak – Wicedyrektor naszej szkoły. Rywalizowały ze sobą klasy gimnazjalne: 1E, 2E, 2F i 3E, rozgrywając mecze „każdy z każdym” dwa razy po 7 minut. Drużyny były trzyosobowe + zawodnicy rezerwowi, zarówno chłopcy i dziewczyny. Mecze przebiegały w atmosferze rywalizacji fair – play i przy wspaniałej postawie kibiców. Zwyciężyła klasa 2 F w składzie: Zaborek Weronika, Głos Kamil, Lefeld Krystian, Samoń Mikołaj i Winiarski Paweł. Drugie miejsce klasa 2 E: Poniatowski Łukasz, Sokołowski Przemysław, Dymara Rafał i Lewandowski Damian; trzecie miejsce klasa 1 E: Spaczyńscy Michał i Grzegorz oraz Bartuzi Laura; czwarte miejsce klasa 3 E: Książek Robert, Grega Dawid, Zielińska Natalia, Kamiński Kamil i Mączka Edyta. Każda klasa otrzymała dyplom, jak również najlepszy strzelec: Kamil Głos – zdobywca 12 goli i najlepszy bramkarz: Weronika Zaborek. Wszyscy zawodnicy zasługują na ogromne brawa!!! Gratulujemy !!!