Warsztaty Terapii Zajęciowej

Dnia 30 marca 2017 roku uczniowie klas: 6 B a, 2 E z, 3 E z  w ramach programu orientacji zawodowej „Moja przyszłość , mój zawód’’ uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ przy ul. Radzyńska 3, prowadzonych przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Umysłowo ich Rodzin i Przyjaciół „Źródło„.

Dużo emocji wzbudziły zajęcia z mydlarstwa, ręcznego wytwarzania mydła naturalnego. Dzieci miały okazję wg własnego gustu i pomysłu, samodzielnie „produkować”  i wzbogacać swoje mydełka o zapachy, ciekawe kształty i kolory. Zapachy eterycznych olejków wonnych towarzyszyły nam cały czas w drodze powrotnej do szkoły. Dziękujemy Dyrekcji, Paniom z Warsztatów Terapii Zajęciowej za zaproszenie, wspaniałą atmosferę i rewelacyjne zajęcia oraz niezapomniane chwile.