Taneczny Dzień Kobiet

8 marca uczniowie naszej szkoły brali udział w IV Integracyjnych Spotkaniach Artystycznych zorganizowanych  przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej  im. Jana Pawła II.

Do ośrodka przyjechało wiele grup artystycznych prezentując się w kategoriach: teatr, taniec, piosenka.

Nasi uczniowie na scenie zaprezentowali się dwukrotnie. Pierwszy występ nosił tytuł: „ Zrozumieć ciszę”. Była to aranżacja wokalna w wykonaniu Weroniki Kowal  oraz taneczna uczennic: Weroniki Ładoszek, Weroniki Sokół, Małgorzaty Karandys jednego z utworów Bartka Królaka.

„Broken Tango”: było tanecznym widowiskiem, do którego zatańczyli uczniowie: Kuba Tkaczyk, Anna Blicharz, Robert książek, Natalia Zielińska, Krystian Lefeld, Weronika Zaborek, Mikołaj Samoń, Agnieszka Smagło. Inspiracją do jego powstania był film Step Up 3.

Na podsumowanie występów uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.