Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w warcabach LSS „Sprawni Razem”

24.10.2017 r. odbyły się w Firleju Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w warcabach LSS „Sprawni Razem”. W zawodach wzięli udział uczniowie 12 ośrodków specjalnych z terenu województwa lubelskiego: SOSW Bystrzyca, SOSW Hrubieszów, SOSW Karczmiska, SOSW Zamość, SOSW Puławy, SOSW Świdnik, SOSW Baczków, SOSW Radzyń Podlaski, SOSW Dęblin, gospodarz – SOSW Firlej oraz Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26 w Lublinie.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie:

Kategoria młodsza:

Weronika Zaborek
Weronika Kowal
Łukasz Poniatowski

Kategoria starsza:

Damian Lewandowski
Paweł Winiarski
Kamil Głos

Wszyscy nasi uczniowie grali bardzo ambitnie, godnie reprezentując szkołę i odnosząc znaczący sukces: reprezentanci starszej kategorii wygrali rywalizację zdobywając puchar za pierwsze miejsce. W klasyfikacji indywidualnej Damian Lewandowski zajął trzecie miejsce.

O wyborze uczniów z naszej szkoły zdecydowały wyniki wewnątrzszkolnego konkursu warcabowego, który odbył się 19.10.2017 r.

Oto wyniki w kategorii młodszej:

I miejsce 8,5 pkt Łukasz Poniatowski, Weronika Kowal
II miejsce 8 pkt Maciej Machnicki
III miejsce 7,5pkt Weronika Zaborek
IV miejsce 6 pkt Paweł Winiarski, Krystian Lefeld, Ernest Wilk
V miejsce 5,5 pkt Patrycja Marek
W starszej kategorii Kamil Głos oraz Damian Lewandowski rywalizowali między sobą w meczu składającym się z kilkunastu partii.

Gratulujemy sukcesów!