Charytatywny Koncert „GAMZA dla Agatki”

3 kwietnia podczas Charytatywnego Koncertu „GAMZA dla AGATKI” nasi wspaniali gimnazjaliści przepięknie zaprezentowali się w choreografii walca angielskiego i tanga na scenie Domu Kultury LSM.
Szczytny cel tego wydarzenia, jakim był zakup łóżka rehabilitacyjnego dla Agatki Gąsiorowskiej podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” został osiągnięty.
Uczniowie Gimnazjum Nr 20, którzy również są beneficjentami akcji charytatywnych prowadzonych przez Formację Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA, sprawili swoim tańcem ogromną przyjemność widzom i organizatorom i udowodnili, że pomagać mogą wszyscy.
W widowisku GAMZA in LOVE dla AGATKI oprócz wymienionych już naszych empatycznych gimnazjalistów wzięli udział: tancerze Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA, uczniowie i nauczyciele IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefani Sempołowskiej, dyrekcja i pracownicy Domu Kultury LSM, tancerze ze Szkoły Tańca Jacka Jelinka oraz wokalistki ze Szkoły Muzycznej YAMAHA.