Bal karnawałowy

12.01.2023 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Uczniowie bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np. tańcu w parach, tańcu na gazetach. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli drobnymi upominkami. Wielką atrakcją okazała się fotobudka, gdzie chętni uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Punktem kulminacyjnym zabawy był wybór króla i królowej balu, którymi zostali Oliwia i Igor. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku, który przygotowały Panie Małgosie. Na koniec wszyscy uczestnicy balu zostali obdarowani pamiątkowymi gadżetami.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, z resztą – zobaczcie sami!

Do zobaczenia już za rok.