XXVII Charytatywny Koncert Noworoczno – Karnawałowy

Charytatywny Koncert Noworoczno- Karnawałowy to wydarzenie, którego od 1992 roku organizatorem jest Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA oraz Stowarzyszenie Miłośników Tańca, a beneficjentami są niepełnosprawni uczniowie ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy swoją obecnością, trudem i zaangażowaniem uświetnili to wydarzenie dając w ten sposób wyraz empatii i integracji z prawdziwą sztuką oraz środowiskiem osób niepełnosprawnych.

W szczególności pragniemy wyróżnić:

– Formację Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA za przepiękne taneczne show pt. SUPER HEROES

– Kwartet Smyczkowy „Anima” wraz z Przyjaciółmi, którzy swoimi aranżacjami przenieśli nas w świat Superbohaterów

– Poławiaczy Pereł Improv Teatr, fantastycznych, kreatywnych prowadzących dzięki, którym uśmiech pojawił się na KAŻDEJ twarzy przynajmniej 100 razy

– Formację PRZYJACIELE GAMZY za wsparcie i pięknie zatańczone tango „The Phantom Of The Opera”

oraz Naszych wspaniałych, dużych i małych artystów za wspólną podróż z Piotrusiem Panem do Nibylandii, którzy w zetknięciu ze sceną czuli się jak ryby w wodzie.

Wyrażamy ogromną nadzieję na spotkanie za rok.