Konkurs „MAM TALENT” w ZS nr 5

Dnia 28.04.2017 r. dzieci i młodzież z Zespołu Szkół nr 4 im. Janusza Korczaka w Lublinie gościli w Zespole Szkół Nr 5 im. Jana Pawła II przy ul. Elsnera 5.

W szkolnej auli w nastrojowej kawiarence odbył się konkurs „Mam Talent”.

Inicjatorki spotkania Natalia Gontarz, Aleksandra Orzeszko i Natalia Kolanecka i jednocześnie autorki projektu: ”Tacy sami, bez ściany między nami” zaprosiły wszystkich wykonawców i towarzyszących im opiekunów na pizzę do wybranej pizzerii. Przekazały również komplet książek, jako prezent dla szkolnej biblioteki.

Spotkanie to kolejny etap projektu opracowanego przez uczennice klasy I Zespołu Szkół Nr 5, który realizowany jest w ramach konkursu „Każdy piękny od poczęcia”.

Wystąpili:

• uczniowie z klas: 2f, 3e, 3ez w walcu wiedeńskim
  • zespół ,,Na raz i na dwa” z piosenką ,,Prawa dziecka”
  • grupa Happy z piosenką i tańcem z chustami do utworu ,,Zrozumieć ciszę”
  • klasa 2a w tańcu ,,Lisek”

Występy młodych artystów dostarczyły wielu wzruszeń młodzieży i gronu pedagogicznemu z Zespołu Szkół Nr 5.

Na czas spotkania aula Zespołu Szkół Nr 5 zmieniła się w nastrojową kawiarenkę, w której skosztować można było słodkich wypieków przygotowanych przez przyszłych piekarzy i cukierników.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie.