Znani i dobrzy

W piątek 10 marca 2017 roku społeczność Zespołu Szkół Nr 4 im. Janusza Korczaka zainaugurowała projekt „ZNANI I DOBRZY”.
Gośćmi uczniów z autyzmem były Agnieszka Wiechnik i Natalia Wawrzyńczyk, lubelskie wokalistki, które przyczyniły się do nagrania płyty z teledyskiem DWA ŚWIATY JEDEN CZAS. Jak pamiętamy jest to utwór napisany specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży z autyzmem. W teledysku wystąpiły wspólnie z tancerzami Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA.
Pani Agnieszka (trenerka Szkoły Muzycznej YAMAHA) i Natalia (Superdiament Lublina 2015) zaśpiewały oprócz wspomnianej piosenki jeszcze inne utwory m.in. z repertuaru Majki Jeżowskiej oraz przekazały płyty z autografami dla wszystkich uczniów biorących udział w nagraniu teledysku.
Super niespodzianką dla naszych gości było wykonanie odcisków dłoni w masie garncarskiej oraz złożenie autografu.
W ten oto sposób mamy już dwie osoby w szkolnej galerii ZNANI I DOBRZY.
Kto jeszcze dołączy do grona przyjaciół Zespołu Szkół Nr 4 im. Janusza Korczaka w Lublinie. Czekamy na propozycje…