Dzień otwarty

W dniu 14 marca 2017 r. w murach naszej szkoły gościliśmy przyszłych uczniów i ich rodziców. Okazją do spotkania był Dzień Otwarty szkoły. Pani dyrektor Bożenna Kowalik powitała wszystkich gości, przedstawiła ofertę edukacyjną i zaprezentowała osiągnięcia swoich podopiecznych. Po krótkim występie artystycznym uczniów, rodzice mieli okazję do obejrzenia szkoły. Uczestniczyli także w spotkaniu z pedagogami, psychologami, specjalistami i terapeutami pracującymi z dziećmi. Nasi mali goście wzięli udział w zajęciach okolicznościowych: garncarstwa, plecionkarstwa, ogrodnictwa i muzykoterapii. Sprawiły one dużo radości, tym bardziej, że wykonane prace dzieci zabrały do domu. Na zakończenie można było spróbował swoich sił w zmaganiach sportowych w sali gimnastycznej.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do naszej szkoły.