Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Unihokeju „Sprawni Razem”

27.10.2022 w Lublinie odbył się Wojewódzki Turniej Unihokeja „Sprawni Razem”. Nasza szkoła była gospodarzem tego turnieju, rozgrywki w dwóch kategoriach wiekowych były rozgrywane w naszej szkole w budynku na ulicy Krochmalnej. Uroczystego otwarcia dokonała nasza Pani Dyrektor Alicja Dudak w towarzystwie Pana Wicedyrektora Piotra Mochola.

Po raz pierwszy rozgrywki na szczeblu wojewódzkim odbyły się według  nowych zasad na boisku, z dużymi bramkami i bramkarzem grającym bez kija. Wszystkie drużyny znakomicie odnalazły się w nowej formule rozgrywek po tak długiej przerwie.

W kategorii Szkół Podstawowych pierwsze miejsce zajęli uczniowie z Hrubieszowa, a na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy z naszej szkoły: Julia Czop, Patrycja Wróblewska, Marek Filipek, Sebastian Sprawka, Kacper Wręga i Kacper Sobot.

Najlepszym bramkarzem w kategorii młodszej  została nasza Patrycja.

Sponsorami zawodów były Stowarzyszenie „Radość Dawania” oraz Szkolne Koło TPD. Serdecznie dziękujemy.

Brawa dla wszystkich zawodników !!!