Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem alternatywnych oraz wspomagających metod komunikacji.

W ramach obchodów „Października- Międzynarodowego Miesiąca AAC” w naszej szkole odbyły się zajęcia plastyczne z wykorzystaniem alternatywnych oraz wspomagających metod komunikacji. Dzieci wyróżniały cechy jesieni z pomocą ilustracji oraz symboli PCS. Uczniowie porozumiewający się w sposób werbalny, oraz ci z problemami komunikacyjnymi współdziałali w wykonywaniu zajęć plastycznych. Owocem pracy były kolorowe drzewa, a nagrodą chipsy jabłkowe – zdrowe przekąski, również symbole jesieni w sadzie. Efekty pracy uczniów znalazły odzwierciedlenie na gazetce szkolnej.