ZACZNIJ OD BACHA

Dnia 18 lutego 2020 roku odbył się XXIX Charytatywny Koncert Noworoczno – Karnawałowy pod tytułem „Zacznij od Bacha”.

Nadzwyczajna i brawurowa opowieść dźwiękowa była inspirowana ponadczasowymi przebojami Zbigniewa Wodeckiego. Na scenie wystąpili: Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA, Akademia Pana Piotra w rytmach standardowych i latynoamerykańskich oraz wspólnym z publicznością flashmob’ie. Gościem Koncertu był Tomasz Korpanty, wokalista Zespołu De Mono.
Tradycyjnie występom artystycznym towarzyszyła aukcja oraz kiermasz wyrobów ceramicznych, wikliniarskich i plastycznych, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na artystyczne wyjazdy niepełnosprawnych uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie.